Ще кілька років тому проводити сінозаготівлю наприкінці червня вважалося ознакою поганого господарювання. Бо добрі ґазди брали коси наприкінці травня, у сезон цвітіння трав і, як каже ботаніка, — їх бутонізації. Тобто тоді, коли в рослинах назбиралося найбільше поживних, корисних для худоби речовин. Але тепер, як мовиться, маємо нові часи, нові обставини…#сіно #село #праця